ФОТОИЗЛОЖБА

По повод отбелязването на 170 години читалищно дело в Габрово имам  удоволствието да Ви поканя да се включите в организирането на фотоизложбата.

„170 години читалищно дело – Сърцето на габровския дух“

Изложбата има за цел да съхрани и популяризира богатата история на читалищната дейност, културните събития и хората, които през годините са изграждали духовния облик на нашия край.

Каня всички читалища да предоставят снимки, отразяващи дейността на читалищата през годините – празници, концерти, театрални постановки, школи, самодейни състави и други значими събития.

Предоставените от читалищата снимки ще бъдат включени в регионална изложба.

Срок за изпращане на материалите: 30 април 2026 г. на мейл:

rekic.gabrovo@gmail.com

Нека заедно съхраним спомените и покажем силата на традицията, която продължава да живее и днес.

Вашият коментар